Manufaktůra konopného táty vznikla díky myšlence svobody. Myšlenkou svobody bylo odpoutat se od stresujícího zaměstnáni a vést plnohodnotný život. Naše zaměstnání bylo pouze prostředkem k získání financí, které v dnešním světě potřebujeme k přežití, nijak nás nenaplňovalo ani neobohacovalo, byl to pouze obchod, kdy člověk měnil svůj čas za peníze. Vést plnohodnotný svobodný život pro nás znamená zužitkování našeho času tak, abychom neměli pocit, že jej trávíme zbytečně.

Člověk musí z něčeho žít, ano děláme to i pro peníze, ale také to děláme, protože nás to baví, naplňuje a věříme, že to má smysl. Věříme, že čas, který investujeme není zbytečný.

Naší myšlenkou je vytvořit pracovní prostředí, ve kterém panuje dobra nálada, všichni si rozumí a mají stejný cíl. Jedině pozitivní přístup může vést k úspěchu.

Tím úspěchem je kvalitní mast, které věříme a dáváme maximum do toho, aby byli naši zákazníci i obchodní partneři spokojeni a vraceli se k nám.

Konopí pro naše výrobky si sami pěstujeme a ručně sklízíme.

Výroba masti vychází z klasických receptur, které jsme pozvedli, tak aby byli schopny splnit veškeré legislativní požadavky a zároveň neztratily svou účinnost. Nebyl to jednoduchý úkol, veškeré výrobní technologie jsme sami vymýšleli a konstruovali, vymýšleli jsme nejlepší receptury, vše bylo nutné schválit příslušnými úřady. Věříme, že se nám to povedlo a nabízíme vám něco z čeho nebudete zklamaní.