Pravidla zpracování recenzí

společnosti Konopný táta s.r.o., sídlo: U Skleníků 1395/1a, Prostřední Suchá, 735 64 Havířov, IČO: 07481900, společnost zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě pod sp. zn. C 75966,

pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu umístěného na adrese  https://www.konopnytata.cz (dále jen e-shop).

 

Recenze, které zveřejňujeme, pocházejí výhradně od zákazníků, kteří si recenzované produkty na e-shopu skutečně zakoupili. Za tímto účelem obdrží naši zákazníci po nákupu na našem e-shopu odkaz na hodnocení, který mohou použít k vložení recenze k zakoupeným produktům nebo našemu e-shopu (můžeme k tomu využít i externí služby).

 

Jak se mohu přihlásit k odběru e-mailů pro hodnocení produktů?

E-maily s odkazem na vložení recenze produktů můžete dostat následujícím způsobem:

1. Souhlas se zasláním e-mailu s odkazem na vložení recenze prostřednictvím Heureka.cz můžete udělit během procesu objednávání bezprostředně před odesláním objednávky.

2. Souhlas se zasláním e-mailu s odkazem na vložení recenze prostřednictvím Zboží.cz. můžete udělit během procesu objednávání bezprostředně před odesláním objednávky.

3. Na konci našeho transakčního e-mailu ke každé vyzvednuté objednávce společně se zaslanou fakturou informujeme zákazníka o možnosti ohodnotit náš e-shop také na portálu Firmy.cz

 

Jak je zajištěno, že recenze produktů nejsou falešné?

Heureka, Zboží.cz.To zajišťujeme prostřednictvím externích dodavatelů, kterým je předána informace o zakoupeném produktu (objednávce) a Vaše jméno a příjmení a e-mail. To znamená, že je technicky možné zadávat hodnocení produktů pouze u skutečně zakoupeného zboží na našem e-shopu.

 

Hodnocení zaslané e-mailem. Někteří zákazníci nám také zašlou hodnocení produktu, který u nás zakoupili e-mailem nebo jiným komunikačním kanálem. Než takovou recenzi zveřejníme na e-shopu, ověříme podle e-mailu, zda je to náš zákazník a jaký produkt zakoupil.

 

Jak recenze vybíráme na náš e-shop?

Recenze k našemu zboží či k našemu e-shopu je možné najít přímo na webových stránkách externích služeb Heureka.cz, Zboží.cz nebo firmy.cz. Pořadí recenzí neovlivňujeme, vše se řídí podmínkami poskytování těchto služeb. 

 

Můžeme na náš e-shop převzít recenzi a vložíme ji do popisu kategorie zboží nebo do popisu produktu hodnoceného zboží. Recenzi vybíráme podle zejména takové, které mohou důvěryhodně přiblížit jiným uživatelům našeho e-shopu vlastnosti a účinky hodnoceného produktu. Pokud nám to zákazník sdělí, jsme u této recenze oprávněni uvést jméno nebo přezdívku a zdroj udělené recenze.