Velkoobchod


 


Konopím se zabývám od roku 2010. Za tu dobu jsem objevil celou řadu produktů, poznal výrobce, pěstitele, prodejce a další lidi z konopného byznysu. Rukou mi prošli stovky až tisíce výrobků a dokážu poznat kvalitu, poctivou práci i nekvalitní zboží. Protože s konopím denně pracuji a zasazuji se za to, aby bylo kvalitní zboží dostupné co nejvíce lidem, rozhodl jsem se i pro velkoobchodní prodej. Velkoobchodně tak nabízím nejen produkty pod značkou Konopný Táta, ale také konopnou herbu vysoké kvality, konopné suroviny i obaly, se kterými denně pracuji.

Díky vlastní výrobě a vlastnímu konopí dokážeme navrhnout a vyrobit produkt přesně na míru. Můžeme Vám tedy dodat i produkty, které budete dále nabízet pod vlastní značkou. A pokud chcete něco speciálního, jedinečného, ozvěte se a společně najdeme řešení.

 

Jak probíhá velkoobchodní spolupráce

Zaregistrujte se jako velkoobchodní zákazník. Poté Vám Tomáš schválí přístup (abyste viděli velkoobchodní ceny) a zavolá, aby se představil a našel pro Vás vhodné řešení. Pokud se chcete jen na něco zeptat, zavolejte Tomovi rovnou. 

V případě, že chcete prodávat produkty pod značkou Konopný Táta, dáme Vám k dispozici produktové fotografie, popisky i rychlé legislativní informace. Pokud máte prodejnu, můžeme Vám poskytnou i drobné reklamní předměty (nálepky, propisky, magnetky) a letáčky s informacemi o našich produktech. 

Pokud chcete prodávat pod vlastní značkou, nejdříve si spolu s Tomášem ujasníte, co přesně Vám můžeme dodat z vlastních zásob. 

A když víte, co chcete, dokážeme Vám díky vlastní výrobě a laboratoři vytvořit produkt, dle Vašeho zadání. (samozřejmě Vám dokážeme poradit s tím, co možné je i co není.)

 

Šiřme společně blahodárné účinky konopí!

Velkoobchodni-spoluprace-s-konopnym-tatou