Konopná semínka


 


konopná semínka jako superpotravina

Konopná semínka patří k nejzdravějším potravinám vhodných pro lidský organismus. Obsahují ideální poměr živin, minerálů a vitamínů. Mají výbornou oříškovou chuť, která se hodí do slaného i sladkého pečiva, do salátů, jogurtů nebo se dají jíst jenom tak.

účinky konopného semínka

O konopných semínkách se říká, že velmi dobře podporují imunitní systém, pomáhají detoxikovat organismus, udržují hormonální rovnováhu a správnou funkci metabolismu. Obsahují vitamín E, což je kvalitní antioxidant. Svou úlohu sehrávají i při léčbě onemocnění kůže, brání ukládání škodlivého cholesterolu a skvěle vyživují vlasy a nehty.

Naše semínka jsou vhodné pro každého

Pokud žijete aktivním životným stylem, tak je pro Vás jistě důležité mít dostatek kvalitní stravy, která pečlivě vyživuje všechny buňky Vašeho těla. I s tím Vám konopné semínka pomůžou. Pokud však teprve o jídlu přemýšlíte jako o možnosti, čím můžete začít léčit neduhy Vašeho těla, tak zařazením loupaných konopných semínek do svého jídelníčku zažijete raketový start do nového období. 

Použití a využití konopných semínek

Loupaná konopná semínka můžete využít jak do sladkých, tak i slaných receptů. Ideálně je přidejte do kaší, posypejte s nimi saláty, ozdobte krémové polévky, či je přidejte do Vašeho ranního smoothie. Použít je taky můžete na pomazánky, pesta, raw tyčinky(kuličky) a do různých dezertů.

 

Ochutnejte

 
  • Loupané konopné semínko obsahuje velké množství vitamínu E 201/150
    Konopné semínko loupané
    Skladem. Expedujeme každý pracovní den.
    Lahodná oříšková chuť s ideálním poměrem živin, minerálů a vitamínů. Díky 20...

    od 102,68 Kč bez DPH od 115 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem