Výroba konopné masti

Věříme, že jste četli nejeden článek na téma jak vyrobit konopnou mast. Něco Vás překvapilo a s něčím třeba nesouhlasíte. Když jsme se rozhodli naše konopné masti vyrábět, začali jsme tím, že jsme využili všechny dostupné informace a uvařili jsme desítky konopných mastí různým způsobem, z různých surovin a postupně se dopracovali k současnému technologickému postupu.

Odrůda konopí S vysokým obsahem CBD

Abychom zvládli vyrobit tu nejlepší konopnou mast, musíme začít na úplném začátku a to je výběr semínek, kterými osadíme naše konopné pole. Protože nám jde o získání léčebných účinků konopí, vybíráme odrůdu, která je speciálně šlechtěná k vysokému obsahu CBD.

konopí setí

Pěstování konopí a jeho sklizeň

Konopí seté roste na přímém slunci, větru i dešti. Živiny získává z hlíny, kterou hnojíme pouze přírodním materiálem – tímto děkujeme Ondrovi Lasztowkovi a jeho kravkám :-) Než pole osejeme, je potřeba ho vhodně připravit a včas zorat. Po zasetí už necháváme práci na Přírodě. Pouze dohlížíme, jestli je vše v pořádku a rostlinky rostou bez potíží. Jakmile je konopí připraveno na sběr, zavoláme našim fanouškům, kamarádům a začneme se sklizní. Konopí sklízíme pouze ručně a poté sušíme v naší sušičce.

Sklízení konopí

Recept na poctivou konopnou mast

Jakmile máme kvalitní konopí, potřebujeme dostat jeho účinné látky do co nejmenšího objemu a to spojit s vhodným nosičem. My vybrali žlutou lékařskou vazelínu, která má skvělé vlastnosti ať už jako nosič či v roztírání na kůži, kdy vytváří potřebný film.Vazelínu rozehřejeme, tak aby byla tekutá a přidáme k ní velké množství sušených konopných listů, semen a stonků. Takovou směs potom stlačíme pod vysokým tlakem pomocí námi sestrojeného zařízení a vaříme. Díky vysokému tlaku a optimální době vaření se do masti uvolní konopný olej bohatý na CBD. Výsledkem je konopná mast s nejvyšším obsahem účinných látek CBD v České Republice. 

Konopný-Táta-vyrábí-konopné-masti

Stáčení konopné masti

Jakmile je konopná mast řádně uvařená, začneme stáčet náš malý zázrak do krabiček. Vše vážíme, takže každé balení obsahuje 80 ml poctivé konopné masti. Nakonec krabičky označíme a můžou se expedovat přímo k Vám.

 

Tlačítko Prozkoumat nabídku

 

nebo