Podpořte dobrou věc

Šílenstí v šílené době to jsme si poprvé řekli, když naši kamarádi z colliery crossfitu přišli s tím, že chtějí nakopnout svůj gym znovu před dobou covidovou. Zameřují se na vše, co se týče těla. Nejen že jsou jediný licencovaný crossfit gym v Ostravě, ale k gymu mají Colliery Recovery, kde se soustředí na rehabilitice a zlepšování pohybových návyků a dovedností. Mimo to cvičí s hendikepovanými, kterým cvičení pomáhá žít kvalitnější život, podporují mladé atlety a vůbec dělají spoustu skvělých věcí!

Bohužel je to téměř rok od doby, kdy nemohou pořádně naplňovat celý svůj potenciál. V době kdy k nim nemohli lidé chodit cvičit se rozhodli dokončit to, co plánovali několik let. Tím bylo přestěhování se do nových, větších a mnohem vhodnějších prostorů. Vypadá to tam skvěle a opravdu se těšíme, až tam budeme chodit zase cvičit.  

 pukie-brečí-nad-zavřením-gymů

Ale vraťme se na začátek článku. Kluci potřebují pomoc. Udělali kampaň na hithitu, aby získali hotovost, se kterou mohou dále pracovat. Nechtějí to samozřejmě zadarmo. Nabízí spoustu skvělých věcí za skvělé peníze :) Tak třeba: začátečnické crossfit lekce, brýle pro blokaci modrého světa, crossfit příměstský tábor, pobyt v kryokomoře, darování tréninku pro hendikopavané, CBD kapky na celý rok, lístek do Ostravského divadla Mír (který je domovem Třech Tygrů :) ) a spousta, spousta dalších úžasných věcí. Mrkněte se sami.

Podpořte společně s námi a s mnoha dalšími jejich snažení. Každá koruna se počítá a za nás musíme říct, že si to vážně zaslouží, dělají to skvěle!

Předem díky moc! Konopný Táta

 

pro více informací, stačí kliknout na Hit hit kampaň