Konopná mast pro děti

Trápí Vaše dítě ekzémy, opruzeniny, potničky, nebo jiné kožní potíže? Zkuste naši konopnou mast, která je vhodná pro děti od narození a je prověřená tisíci rodiči.

 

Proč zkusit konopnou mast pro děti?

 

Konopná mast je certifikovaná a pro děti naprosto bezpečná!

Naše konopné masti jsou dermatologicky testovány pomocí zpřísněného hodnocení pro dětskou kosmetiku a veškeré provedené testy vyšly na výbornou, bez jediné negativní kožní reakce. Díky vlastní technologii výroby je mast bez parabenů, silikonů, konzervantů, stabilizátorů a jiných dráždivých látek. I když je mast z konopí, neobsahuje psychoaktivní látky. Konopí je speciálně vyšlechtěno, tak aby obsahovalo vysoké množství účinných kanabinoidů, které mají pozitivní vliv na lidské zdraví. Konopí si sami pěstujeme, sklízíme, sušíme a následně z něj, pomocí unikátní technologie, masti vyrábíme.

.
.
.

 

Konopná mast je skvělá na dětské ekzémy a jiné kožní potíže

Konopí je známá a historicky prověřená léčivá bylina, která se používá na celou řadu obtíží. Účinné látky v konopí jsou především kanabinoidy, terpeny a flavonoidy. Na kožní problémy se používají kvůli svým protizánětlivým vlastnostem, protože ekzematické plochy vyčistí od patogenních látek (zničí zánětlivé buňky) a pomáhají chránit buňky před opotřebením a stimulují tvorbu buněk nových. Důležitou roli hraje i vazelína, protože na postiženém místě vytvoří bariéru, která chrání kůži před patogenními látkami, kůži promastí a udržuje ji dobře hydratovanou.


Uvozvovky Masti jsou velmi univerzální a zkušenosti ukazují, že se dají používat na jakékoli kožní potíže, jako jsou ekzémy, jizvy, popáleniny, odřeniny, opruzeniny, akné či lupénka.


 

Mastí mazejte poctivě a pravidelně. Před první aplikací pokožku omyjte, osušte a následně naneste tenkou vrstvu konopné masti. Snažte se udržovat postižené místo stále namazané. Naše konopné masti se vstřebávají delší dobu, aplikujte je pravidelně přes den ve zhruba 3hodinových intervalech. V případě opruzenin od plen opečujte pokožku při každém přebalování.

konopi-pro-vyrobu-masti-pro-deti-na-ekzemy

 

Kdy vybrat konopnou mast čistou a kdy tu s kostivalem?

Obě konopné masti jsou univerzálním pomocníkem v každé domácnosti a měly by být v každé dobré domácí lékárničce. Obecné doporučení je, že čistá konopná mast je vhodná na různé ekzémy, opruzeniny, zčervenání, kopřivku, potničky. Konopná mast s kostivalem je skvělá na odřeniny, popáleniny, modřiny, jizvy a na vše, co se musí zahojit. Kostival totiž podporuje hojení a tlumí bolest. 


Konopna-mast-cista-pro-deti

Konopná mast čistá:

 • dětské ekzémy
 • atopický ekzém
 • lupénka
 • zarudnutí
 • opruzeniny
 • potničky

 


konopna-mast-s-kostivalem-pro-deti

Konopná mast s kostivalem

 • oděrky
 • rány
 • škrábance
 • odřeniny
 • popáleniny

 


 

V čem je naše mast unikátní? V poctivé výrobě.

Naše masti se skládají pouze ze dvou složek. Konopí a vazelíny (v kostivalové je navíc kostivalový kořen). Proto klademe důraz na kvalitu těchto surovin. S konopím pracujeme od roku 2010 a vyzkoušeli jsme různé odrůdy a postupy pěstování. Konopí, které používáme je speciálně vyšlechtěno tak, aby obsahovalo vysoký podíl účinných látek, především kanabidiolu, ale i dalších kanabinoidů. Sami si konopí pěstujeme, ručně sklízíme, čistíme, sušíme a zpracováváme. Kvalitu konopí si hlídáme a testujeme, jak na obsah účinných látek, tak i na obsah nežádoucích látek (toxiny, těžké kovy). Abychom do masti dostali co největší množství kanabinoidů, tak konopí macerujeme 24 hodin v horké vazelíně, což zajistí  přesun všech účinných látek do masti.

Konopny-Tata-staci-konopnou-mast-certifikovanou-pro-deti-od-narozeni

 

Je vazelína vhodná? My myslíme že ano! 

Lékařská vazelína je v naší masti nosič účinných látek z konopí. Má také výjimečné ochranné a hydratační vlastnosti.

Vazelína je netoxická a vytváří na pokožce ochrannou bariéru, která pomáhá zamezit ztrátě vlhkosti. Což je účinné během zimních měsíců, kdy chladné počasí pokožku vysušuje a způsobuje její popraskání.

Vazelína je nejvhodnější základ pro bylinné masti, protože postupně uvolňuje účinné látky do pokožky a nepotřebuje žádné konzervanty ani stabilizátory.

.
.
.

 

Účinky ověřené rodiči i dětmi!

Konopné masti jsou schválené jak na citlivou pleť, tak pro děti do 3 let. Tedy pro děti od narození! Je navíc odzkoušená tisíci rodiči, kteří od roku 2010 naši mast zkoušejí na dětské kožní problémy. Často se stává, že když už rodiče vyzkoušeli snad všechna doporučení lékařů a nezabralo to, koupí naši mast jako poslední možnost a ta konečně zabere! 

 Recenze rodičů: 


Uvozvovky

Mažeme druhým dnem na lehce opruzený zadek u dvouletého batolete kde nám přestal pomáhat Sudocrem a už teď jde vidět rozdíl. Opruzeniny blednou a hezky se zatahují.

Zdroj recenze Zboží.cz

18.5.2022, zákazník


Uvozvovky

Mast splňuje vše na co je deklarována! Používáme i pro novorozence . Stejně skvělé zkušenosti mám i s mastí s obsahem kostivalu.

Zdroj recenze Heureka

6.10.2022, zákazník


Uvozvovky

Mast je skvělá při pravidelnem mazani ekzém sklidni, krásně promasti , dceři pomohla a ekzém i svědění zmizeli.

Zdroj recenze Heureka

20.7.2022, zákazník


Uvozvovky

Mast sa dobře rozotiera. Pomáha na detské ekzémi. Mast nám veľmi pomohla na detstý atopický ekzém, sme veľmi spokojný

Zdroj recenze Heureka

9.3.2022, zákazník

 

Recenze jsou od skutečných zákazníků, kteří přidávají hodnocení na službu Zboží.cz nebo Heureka. Pokud Vás zajímá více, přečtěte si informace, jak pracujeme s recenzemi.

 

Co dalšího z konopí je pro děti dobré?

Konopí je skvělá bylina, jelikož má široký potenciál využití. Jedním z nich je potravinářské využití. Konopná semínka obsahují celou řadu zdraví prospěšných látek a když se zastudena vylisují vznikne konopný olej s jemnou oříškovou chutí. Děti ho milují. Zejména na těstovinách :) Dá se ale použít v celé studené kuchyni. Loupaná konopná semínka se hodí skvěle do jogurtů, smootie i sušenek.

 

Zařaďte konopí do Vašeho jídelníčku

.
.
.